Právě probíhá rezervace termínu na Silvestrovské období. Rezervujte si svůj termín ještě dnes zde.

Okolí a aktivity

Rokytka Snowhouse Vám nabízí komfortní a moderní ubytování v Rokytnici nad Jizerou. K dispozici je zde 21 pohodlných a prakticky vybavených apartmánů.

Rokytka Snowhouse je apartmánový dům v Rokytnici nad Jizerou s dlouholetou historií a tradicí. Dům je umístěn v krásné přírodní scenérii se širokými možnostmi sportovního vyžití i pro náročné hosty. Dům byl modernizován až do své dnešní moderní podoby tak, aby vyhověl požadavkům na ubytování a komfort hostů, Rokytka Snowhouse je svou polohou 50 metrů od lanovky ideálním místem pro vyznavače alpského lyžování, ale i pro nelyžaře a rodiny s dětmi. Návštěvníci mohou skloubit aktivní lyžování nebo sáňkování s odpočinkem a relaxací v příjemném prostředí. Pro začínající lyžaře je zde k dispozici i lyžařská škola.

Zimní aktivity

Milovníci lyžování zde najdou perfektně upravené běžecké tratě či sjezdovky, které se v případě nedostatku sněhu uměle zasněžují sněžnými děly. K dispozici zde jsou servisy a půjčovny lyží a lyžařské školy. Na sjezdaře v lyžařských střediscích Rokytnice nad Jizerou čeká na tři desítky vleků a dvě čtyřsedačkové lanovky. Lanová dráha Lysá hora měří 2.198 m a je druhou nejdelší v České republice. I ti, kdo nelyžují, zde najdou v zimě vyžití; mohou zkusit snowtubing, neboli sjíždění na nafukovacích člunech v uměle vybudovaném sněhovém koridoru.

V zimě je Rokytnice nad Jizerou skvělým místem, pro všechny, kdo si chtějí užít lyžování s komfortem ubytování prakticky hned u lanovky. Čekají Vás skvěle upravené tratě pro lyže i běžky, tři desítky vleků a dvě čtyřsedačkové lanovky. Samozřejmostí je také půjčovna lyží a vybavení i servis. Najdete u nás vše pro perfektní lyžování v Rokytnici nad Jizerou.

Bobová dráha

Tato 1000 metrů dlouhá bobová dráha Vám přinese neobyčejný zážitek. Můžete se povozit přes den, ale je zde i možnost večerních jízd při osvětlené dráze! Navíc je dráha v celé délce vyhřívaná. Bob je přizpůsoben pro jednu osobu nebo pro jednoho dospělého s malým dítětem. Díky regulaci brzdné dráhy je zaručena nevšední, ale také bezpečná jízda. Okolí dojezdu bobové dráhy je upraveno do lesoparkové podoby s lavičkami, potůčkem a klidovou travnatou plochou pro dokonalý odpočinek.

První bobová a.s.
Bedřichov 127, 543 51 Špindlerův Mlýn, +420 499 433 430, +420 774 443 733

foto: harrachov-info.cz/

www.bobovka.cz

Přímo v Rokytnici pak můžete navštívit kuželnu, lanové centrum, sportovní halu nebo bike centrum.

Možnosti večerního programu

Taneční vinárna a restaurace Pod Čerťákem
Retro prostředí, domácí posezení česká kuchyně v Harrachově.
adresa: Harrachov 272
telefon: +420 724 044 811

CAFÉ Restaurant & MUSIC Club KINO
Jukebox, stolní fotbálek, výherní automat, mezinárodní i česká kuchyně.
adresa: Dolní Rokytnice 14
telefon: +420 481 382 336, +420 602 186 172

Club APACHE, Music Club APACHE
Otevřeno každý den, o víkendech dokonce pořádány speciální akce.
adresa: Harrachov 373
telefon: +420 603 248 621

Pro všechny naše hosty jsou k dispozici prostorné uzamykatelné kóje, kam se pohodlně vejde veškeré vybavení včetně lyží, kol či dětských saní a hraček.

Geocaching

Znáte tuto aktivitu, kterou se po světě baví miliony lidí? Že ne? Jedná se o to, že po zaregistrování na webových stránkách máte přístup k různým pokladům, které se nacházejí přímo ve Vaší blízkosti. Jediné co potřebujete je zařízení, které má funkční GPS vyhledávání (navigaci, chytrý telefon..) a můžete vyrazit na lov.

Smyslem geocacjingu – ať už ho provozujete kdekoli – je najít podle souřadnic malý poklad – tzv. cache, nebo slangově „kešku“. Z ní se můžete dovědět zajímavost o daném místě či okolí nebo najít zajímavý předmět.

Můžete si být jistí, že při hledání si užijete mnoho legrace, jelikož keška může být ukryta úplně kdekoli, může být různé velikosti a s různým obsahem. http://www.geocaching.cz.

Geocaching je jeden z nejlepších způsobů jak v dané oblasti poznat nová a zajímavá místa a ještě z hledání můžete udělat třeba zábavnou hru pro děti!

Rokytka Snowhouse – to je Vaše perfektní dovolená v Krkonoších!

Kuželky

Je venku zamračeno a sychravo, ale Vy si přesto chcete užít super odpoledne? Potom můžete vyzkoušet kuželky v nedaleké sokolovně přímo tady v Rokytnici nad Jizerou. Kuželna je vhodná pro pořádání turnajů či utkání jak pro rodiny s dětmi tak i pro partu přátel nebo v rámci firemního teambuildingu! Dvě dráhy s novým povrchem přímo lákají ke hře. Součástí areálu je i restaurace kde je možné se občerstvovat během hry i po ní. Pravidla jsou opravdu jednoduchá, tak se nebojte a vyražte si to vyzkoušet sami.

Kuželna TJ Spartak, Horní Rokytnice 511, Rokytnice nad Jizerou