Právě probíhá rezervace termínu na Silvestrovské období. Rezervujte si svůj termín ještě dnes zde.

Čtyřlůžkový apartmán superior

Manželská postel

Oddělené ložnice

Vlastní kóje na vybavení

Možnost objednat snídaně i večeře

Popis pokoje

Tento typ apartmánu se nachází v prvním patře budovy. Je nadstandardně prostorný, takže je vhodný pro partu lidí i rodinu s odrostlejšími dětmi. Z pokoje je výhled směrem k lanovce, takže máte ihned představu, jaký bude na sjezdovce den. V letních měsících vám pobyt zpříjemní šum nedalekého Huťského potoka.

Apartmán má plně vybavenou kuchyňskou linku, kde si můžete připravit vlastní jídlo. Najdete tu moderní koupelnu a oddělenou ložnici pro děti, či další členy výpravy.

U nás odcházíte z budovy v přezkáčích a zpět si přijedete na lyžích rovnou ze svahu. Pokud si nechcete vařit sami, rádi vás obslouží v nedaleké restauraci Kamínek, kde v případě zájmu, po objednání, připravují pro naše hosty snídaně i večeře. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Rezervovat pokoj

Proč si vybrat ubytování v Rokytce?

Rokytka Snowhouse poskytuje svým hostům moderní způsob rekreačního bydlení na horách. Nábytek v pokojích je na míru zpracovaný truhlářem, kvalitní, minimalistický. V pokoji je dostatek úložných prostor pro veškeré zimní vybavení.

Rokytka Snowhouse je přímo pod vstupem na lanovku, tedy odpadají starosti se stíháním skibusu. U nás odcházíte z pokoje v přezkáčích a zpět si přijedete na lyžích rovnou ze svahu.

Pokud si nechcete vařit sami, rádi vás obslouží v nedaleké restauraci Kamínek, kde v případě zájmu připravují pro naše hosty i snídaně.

Rezervovat pokoj