Právě probíhá rezervace termínu na Silvestrovské období. Rezervujte si svůj termín ještě dnes zde.

Dvoulůžkový apartmán

Manželská postel

Vybavená kuchyň

Vlastní kóje na vybavení

Možnost objednat snídaně i polopenze

Popis pokoje

V apartmánu pro pár najdete kvalitní nábytek zpracovaný truhlářem, plně vybavenou kuchyňskou linku s možností připravit si i vlastní jídla. Dvoulůžkový pokoj je bez terasy a nachází se v prvním patře budovy.  K tomuto apartmánu náleží uzamykatelná kóje, do které lze uskladnit lyže, kola a další.

U nás odcházíte z budovy v přezkáčích a zpět si přijedete na lyžích rovnou ze svahu. Pokud si nechcete vařit sami, rádi vás obslouží v nedaleké restauraci Kamínek, kde v případě zájmu, po objednání, připravují pro naše hosty snídaně i večeře. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Rezervovat pokoj

Proč si vybrat ubytování v Rokytce?

Rokytka Snowhouse poskytuje svým hostům moderní způsob rekreačního bydlení na horách. Nábytek v pokojích je na míru zpracovaný truhlářem, kvalitní, minimalistický. V pokoji je dostatek úložných prostor pro veškeré zimní vybavení.

Rokytka Snowhouse je přímo pod vstupem na lanovku, tedy odpadají starosti se stíháním skibusu. U nás odcházíte z pokoje v přezkáčích a zpět si přijedete na lyžích rovnou ze svahu.

Pokud si nechcete vařit sami, rádi vás obslouží v nedaleké restauraci Kamínek, kde v případě zájmu připravují pro naše hosty i snídaně.

Rezervovat pokoj