Právě probíhá rezervace termínu na Silvestrovské období. Rezervujte si svůj termín ještě dnes zde.

O nás

Jsme moderní ubytovací dům přímo pod sjezdovkou Horní Domky. Přímo u nás zaparkujete své vozidlo, a z apartmánu a do apartmánu můžete klidně už jen na lyžích. Na snídani, co by kamenem dohodil, do nedaleké restaurace, a jinak pohodlí a teplo nadčasových apartmánů Rokytka Snowhouse.

Rokytka Snowhouse je apartmánový dům v Rokytnici nad Jizerou s dlouholetou historií a tradicí. Každý apartmán má na míru vytvořenou sestavu nábytku, proto se vám u nás bude spát lépe, než doma. Každý z apartmánů má vlastní termostat, takže se nikdy nestane, že byste měli přetopeno, nebo naopak.

Velkokapacitní zasněžování sjezdovky

Letos nové velkokapacitní zasněžování sjezdovky z Lysé hory, až do spodní stanice, tedy pár kroků od Vašeho apartmánu. Nyní stačí 7 dní pod nulou na kompletní zasněžení celé sjezdové dráhy.

Dům je umístěn v krásné přírodní scenérii se širokými možnostmi sportovního vyžití i pro náročné hosty. Svou polohou 50 metrů od lanovky je ideálním místem pro vyznavače alpského lyžování, ale i pro nelyžaře a rodiny s dětmi.

Moderní ubytování a krásné okolí

Prohlédněte si naše moderní a praktické apartmány i okolí ubytování.

Galerie

„Když jsme Rokytku Snowhouse budovali, přáli jsme si, aby si hosté užili blízkost vleku, moderní prostředí a naprosté soukromí. Věříme, že se nám to podařilo. Přijeďte se přesvědčit.